| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP CO06XL Patarei | €178.68 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Produkta krāsa | Grafīts |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas performance | 5400 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,1 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 60 vatstunda |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 320 mm |
| Dziļums | 218,5 mm |
| Augstums | 15,1 mm |
| Svars | 600 g |
| Papildus informācija | |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Savienojamie produkti | HP EliteBook 840 HP ZBook 14 Mobile Workstation |