Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: U038-006
EAN: 0037332188571
Tripp Lite U038-006. Kabeļa garums: 1,83 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tripp Lite 6ft USB 2.0 Hi-Speed Cable A Male to USB Type-C USB-C Male 6' - USB-Kabel - 24 pin USB-C (M) zu USB (M) - USB 2.0 - 1.83 m - geformt - Schwarz | €31.46 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,83 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 28/20 |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 177,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 12,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 228,6 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 348 mm |
| Kastes garums (Master) | 25,4 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 398,8 mm |
| Kastes svars (Master) | 450 g |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332188578 |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |