| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP N2L86AA sülearvuti varuosa Patarei | €79.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | HP |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterija | |
| Baterijas mūžā ilgums | 7,5 h |
| Baterijas uzlādes laiks (off) | 2,5 h |
| Baterijas uzlādes laiks (on) | 2,1 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 206 mm |
| Dziļums | 54 mm |
| Augstums | 10,4 mm |
| Svars | 320 g |
| Papildus informācija | |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Savienojamie produkti | HP ENVY: 15-ae100, 17-n000, m7-n000 |