| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP SX09 Notebook Battery | €66.50 |
|
mts.ee |
HP QK645AA sülearvuti varuosa Patarei | €140.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 8850 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,3 V |
| Baterijas šūnu skaits | 9 |
| Akumulatora jauda | 100 vatstunda |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 40 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 205 mm |
| Svars | 470 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |