| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo LGC Nozomi 6 Cell Rechargeable | €157.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE MARK,KC,PSE,UL,CUL,C-Tick,ACA |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 57 vatstunda |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 206,9 mm |
| Dziļums | 55,7 mm |
| Augstums | 20,1 mm |
| Svars | 340 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |
| Papildus informācija | |
| Savienojamie produkti | ThinkPad |