Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 2060 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,4 V |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 23,5 vatstunda |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 206,7 mm |
| Dziļums | 64 mm |
| Augstums | 10,8 mm |
| Svars | 180 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |