| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo GX50Q95754 sülearvuti varuosa Patarei | €97.55 |
|
www.pc21.fr |
Lenovo GX50Q95754 portatīvo datoru rezerves daļa Baterija | €103.35 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Savietojamība | V330 14" |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Sertifikācija | UL, TUV, CE, C-Tick, BSMI, KCC, FCC, VCCI |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma svars | 258 g |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 4950 mAh |
| Baterijas spriegums | 7,68 V |
| Akumulatora jauda | 39 vatstunda |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |