| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT DELL LATITUD 5289 + 2IN1 N18GG K5XWW 0N18GG 7894MAH 4CELL | €114.00 |
|
mts.ee |
V7 D-N18GG-V7E sülearvuti varuosa Patarei | €147.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | LATITUDE 5289, 5289 2-in-1, 7389 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Nomaiņa priekš | 0N18GG, K5XWW, N18GG |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 7894 mAh |
| Baterijas spriegums | 7,6 V |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 60 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 335 mm |
| Iepakojuma dziļums | 140 mm |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Iepakojuma svars | 393 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |