Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | ELITEBOOK: 745 G3, 755 G3, 840 G3, 848 G3, 850 G3; HP ZBOOK 15U G3 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Nomaiņa priekš | 5EJ42UP#ABA, 800231-141, 800513-001, CS03, CS03046XL-PL, CS03XL, T7B32AA |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 3400 mAh |
| Baterijas spriegums | 10,8 V |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 37 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 310 mm |
| Iepakojuma dziļums | 165 mm |
| Iepakojuma augstums | 50 mm |
| Iepakojuma svars | 215 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |