Ražotājs: Case Logic
Modelis: 3204121
EAN: 0085854246019
Case Logic Reflect REFPC-113 Graphite. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"). Svars: 230 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Grafīts |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 355 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 260 mm |
| Svars | 230 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 330 x 22 x 229 mm |
| Iepakojuma platums | 360 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 265 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |