Ražotājs: Urban Factory
Modelis: ELC14UF
EAN: 3760170881874
Urban Factory GREENEE. Somas veids: Portfelis, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 35,6 cm (14"), Rokturi pārnēsāšanai, Pleca siksna. Svars: 380 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,6 cm |
| Somas veids | Portfelis |
| Materiāls | Polietilēntereftalāta (PET) |
| Produkta galvenā krāsa | Pelēks |
| Zīmolu saderība | Universāls |
| Priekšējā kabata | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Noņemama plecu siksna | |
| Pleca siksna | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 295 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 375 mm |
| Svars | 380 g |