Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Poliuretāns |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret netīrumiem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 420 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Augstums | 310 mm |
| Svars | 330 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 400 x 10 x 300 mm |