Ražotājs: Hama
Modelis: 00216508
EAN: 4047443463395
Hama Neoprene. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33,8 cm (13.3"). Svars: 160 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Neoprēna |
| Produkta galvenā krāsa | Pelēks, Sarkans |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret netīrumiem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 370 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Augstums | 260 mm |
| Svars | 160 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 340 x 10 x 250 mm |