Ražotājs: Hama
Modelis: 00217259
EAN: 4047443503220
Hama Velvet. Somas veids: No augšas piepildāma soma, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 41,1 cm (16.2"), Priekšējo kabatu skaits: 1, Rokturi pārnēsāšanai, Pleca siksna, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Laptop-Tasche Velvet von 40 - 41 cm (15.6 - 16.2), Schwarz (00217259) | €21.57 |
|
www.ox.ee |
Hama Sülearv.kott Velvet 16,2", must | €24.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 41,1 cm |
| Somas veids | No augšas piepildāma soma |
| Materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Integrēts/-i nodalījums/-i | Jā |
| Tabletes nodalījums | Jā |
| Priekšējā kabata | Jā |
| Priekšējo kabatu skaits | 1 |
| Aizmugurējā kabata | Jā |
| Rokturi pārnēsāšanai | Jā |
| Noņemama plecu siksna | Jā |
| Pleca siksna | Jā |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret netīrumiem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 420 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Augstums | 330 mm |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 410 x 40 x 300 mm |