| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
HP Creator 13.3-inch Laptop Sling | €36.99 |
|
mts.ee |
HP Creator 13.3-inch Laptop Sling | €59.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Somas veids | Slinga tipa soma |
| Materiāls | Plastmasa, Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Navy (tumši zila), Dzeltens |
| Zīmolu saderība | HP |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| HP segments | Mājas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 260 mm |
| Dziļums | 130 mm |
| Augstums | 405 mm |
| Svars | 650 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 226 x 20 x 360 mm |
| Skaļums | 10 L |
| Iepakojuma platums | 260 mm |
| Iepakojuma dziļums | 130 mm |
| Iepakojuma augstums | 405 mm |
| Iepakojuma svars | 680 g |