Ražotājs: SmartGames
Modelis: SG 445
EAN: 5414301523949
SmartGames Apple Twist. Produkta veids: Galda spēle, Žanrs: Izglītības, Ieteicamais vecums (minim.): 5 gads(i)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SmartGames Apple Twist Board game Hariv | €20.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Galda spēle |
| Žanrs | Izglītības |
| Spēļu režīmi | Viens spēlētājs |
| Ģimenes spēle | |
| Spēle bez sacensības | |
| Spēle izdevums | |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 5 gads(i) |
| Piemērots iekštelpām | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Izaicinājumu skaits | 60 pcs |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Critical thinking training, Loģiskās domāšanas apmācība, Smalkās motorikas iemaņu trenēšana |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Vienības apjoms | 1800 cm³ |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Iepakojuma dziļums | 170 mm |
| Iepakojuma svars | 350 g |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 320 mm |
| Kastes garums (Master) | 385 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 530 mm |
| Daudzums Master kastē | 24 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 15414301523946 |
| Galvenās kārbas tilpums | 65300 cm³ |
| Kastes svars (Master) | 10,3 kg |