| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung SCX-V6555A Maintenance Kit | €213.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Veltnis |
| Ierīces saderība | Multifunctional |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | Samsung SCX-6555 |
| Produkta krāsa | Melns, Oranžs |
| Izcelsmes valsts | China |
| HP segments | Bizness, Mājas |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 393 mm |
| Iepakojuma dziļums | 250 mm |
| Iepakojuma augstums | 165 mm |
| Iepakojuma svars | 2,57 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,57 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Kastu skaits kārtā | 4 pcs |
| Kastes svars (Master) | 2,57 g |
| Paletes svars | 61,1 g |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Daudzums uz paletes | 144 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Kastes uz paletes | 16 pcs |
| Galvenā (ārējā) korpusa bruto svars (angļu mērvienības) | 2,57 kg |
| Paletes svars | 61,1 kg |
| Kraušanas skaits uz paletes | 1 pcs |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1199,9 x 1000 x 1549,9 mm |
| Paletes dimensijas (W x D x H) | 1200 x 1000 x 1550 mm |