Ražotājs: DELL
Modelis: 374-14552
EAN: 5712505484180
DELL Xeon E5-2609. Procesora tips: Intel® Xeon® E5 Family, Procesora ligzda: LGA 2011 (Socket R), Procesors litogrāfija: 32 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 384 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX, Mērogojamība: 2S. Procesora paketes izmērs: 52.5 mm. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL Xeon E5-2609 protsessor 2,4 GHz 10 MB L3 | €111.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E5 Family |
| Procesora modelis | E5-2609 |
| Procesora pamata frekvence | 2,4 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora ligzda | LGA 2011 (Socket R) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 6,4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 10 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 80 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,60 - 1,35 V |
| Soļu izpildījums | M1 |
| Kopnes/Kodola attiecība | 24 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 34,1 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | Nē |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Nē |
| Intel® Fast Memory Access | Nē |
| Intel® Smart Cache | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | Nē |
| Intel® Demand Based Switching | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Idle States | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 40 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 2 |
| Mērogojamība | 2S |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 384 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 800,1066 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | Jā |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 52.5 mm |