Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F3676-L200
EAN: 0887045169912
Fujitsu Intel Xeon E5-2620. Procesora tips: Intel® Xeon® E5 Family, Procesora ligzda: LGA 2011 (Socket R), Procesors litogrāfija: 32 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi: 800,1066,1333 MHz. Tirgus segments: Serveris
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu Intel Xeon E5-2620 protsessor 2 GHz 15 MB L3 | €1150.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E5 Family |
| Procesora modelis | E5-2620 |
| Procesora pamata frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | LGA 2011 (Socket R) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Kaste | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 12 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 7,2 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,5 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 15 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 95 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,60 - 1,35 V |
| Kopnes/Kodola attiecība | 25 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 800,1066,1333 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Maksimālā darbības temperatūra | 77,4 °C |