Ražotājs: Fujitsu
Modelis: PY-CP66XA
EAN: 4065221885528
Fujitsu Intel Xeon Gold 6444Y. Procesora tips: Intel® Xeon® Gold, Procesora ligzda: LGA 4677 (Socket E), Procesora ražotājs: Intel. Atmiņas kanāli: Okta-kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 6 TB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Lietošanas apstākļi: Server/Enterprise, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AMX, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2. Maximum Enclave Size Support for Intel® SGX: 128 GB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu Intel Xeon Gold 6444Y 16C 3.6 GHz | €8316.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® Gold |
| Procesora paaudze | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Procesora modelis | 6444Y |
| Procesora pamata frekvence | 3,6 GHz |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora ligzda | LGA 4677 (Socket E) |
| Procesora stieples | 32 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 16 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4 GHz |
| Augstas prioritātes kodoli | 4 |
| Augstas prioritātes kodola frekvence | 3,7 GHz |
| Zemas prioritātes kodoli | 12 |
| Zemas prioritātes kodola frekvence | 3,2 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 45 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 270 W |
| Soļu izpildījums | S3 |
| Procesora kodētais nosaukums | Sapphire Rapids |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Speed Shift Technology | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Jā |
| Intel® Total Memory Encryption | Jā |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Jā |
| Intel® Crypto Acceleration | Jā |
| Intel® Platform Firmware Resilience Support | Jā |
| Maximum Enclave Size Support for Intel® SGX | 128 GB |
| Intel® Boot Guard | Jā |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) bloki | 2 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® Resource Director tehnoloģija (Intel® RDT) | Jā |
| Intel® Run Sure tehnoloģija | Jā |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Intel® Optane™ DC Persistent Memory atmiņas atbalsts | Jā |
| Intel® Speed Select tehnoloģija - veiktspējas profils (Intel® SST-PP) | Jā |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | Jā |
| Mode-based Execute vadība (MBE) | Jā |
| Intel® Speed Select tehnoloģija - pamatfrekvence (Intel® SST-BF) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® QuickAssist Software Acceleration | Jā |
| Intel® funkciju aktivizācija pēc pieprasījuma | Jā |
| Intel® uzlabotie matricas paplašinājumi (AMX) | Jā |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Tirgus segments | Serveris |
| Lietošanas apstākļi | Server/Enterprise |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 80 |
| PCI Express slotu versija | 5.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AMX, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
| Mērogojamība | 2S |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 6 TB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas kanāli | Okta-kanāls |
| ECC | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 75 °C |
| DTS Max | 100 °C |