Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F4051-L114
EAN: 4058154339657
Fujitsu Xeon Silver 4114. Procesora tips: Intel® Xeon®, Procesora ligzda: LGA 3647 (Socket P), Procesors litogrāfija: 14 nm. Atmiņas kanāli: Hexa-channel, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 768 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2, Mērogojamība: 2S. Procesora paketes izmērs: 76 x 56.5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu Xeon Silver 4114 protsessor 2,2 GHz 13,75 MB L3 | €1355.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® |
| Procesora paaudze | 1st Generation Intel® Xeon® Scalable |
| Procesora modelis | 4114 |
| Procesora pamata frekvence | 2,2 GHz |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora ligzda | LGA 3647 (Socket P) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 20 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 13,75 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 85 W |
| Soļu izpildījums | U0 |
| Procesora kodētais nosaukums | Skylake |
| Procesora kods | SR3GK |
| Procesors ARK ID | 123550 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Speed Shift Technology | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® 64 | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Optane™ Memory savietojams | |
| Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 48 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
| Mērogojamība | 2S |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 768 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 2400 MHz |
| Atmiņas kanāli | Heksa-kanāls |
| ECC | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 78 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 76 x 56.5 mm |