Ražotājs: HP
Modelis: 681954-001
EAN: 5711045557071
HP 681954-001. Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora ligzda: BGA 1023, Procesors litogrāfija: 22 nm. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 4000. Tirgus segments: Mobilais. Savietojamība: EliteBook 8770w
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 681954-001 protsessor 2,9 GHz 4 MB L3 | €1146.92 |
|
www.pc21.fr |
HP 681954-001 procesors 2,9 GHz 4 MB L3 | €1382.43 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 3rd gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-3520M |
| Procesora pamata frekvence | 2,9 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | BGA 1023 |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,6 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Procesora priekšējā kopne | 1600 MHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 35 W |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 4000 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Mobilais |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | EliteBook 8770W |