| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP AMD Athlon II X2 255 protsessor 3,1 GHz 2 MB L2 | €282.55 |
|
www.pc21.fr |
HP AMD Athlon II X2 255 procesors 3,1 GHz 2 MB L2 | €319.96 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | AMD Athlon II X2 |
| Procesora modelis | 255 |
| Procesora pamata frekvence | 3,1 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | Ligzda AM3 |
| Procesors litogrāfija | 45 nm |
| Komponente | PC (dators) |
| Procesora stieples | 2 |
| Procesora darbības režīmi | 32-bit, 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,85 - 1,425 V |
| Soļu izpildījums | C2 |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Desktops |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| AMD Virtualization Technology | Jā |