Ražotājs: HP
Modelis: 665117-001
EAN: 4054842520291
HP Intel Celeron G530. Procesora tips: Intel® Celeron® G, Procesora ligzda: LGA 1155 (Socket H2), Procesors litogrāfija: 32 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics, Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence: 850 MHz, Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max): 1000 MHz. Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.1, SSE4.2. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Celeron G530 protsessor 2,4 GHz 2 MB L3 | €211.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Celeron® G |
| Procesora modelis | G530 |
| Procesora pamata frekvence | 2,4 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | LGA 1155 (Socket H2) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Kaste | |
| Procesora stieples | 2 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Soļu izpildījums | Q0 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 17 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 850 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1000 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 2 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel® Fast Memory Access | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® FDI Technology | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® Smart Cache | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| PCI Express slotu versija | 2.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1066 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 69,1 °C |