Ražotājs: HP
Modelis: 735331-001
EAN: 4054842781333
HP Intel Core i5-4200M. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora ligzda: PGA946, Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3L-SDRAM. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 4600, Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa: 2 GB, Iebūvētā grafikas adaptera atbalstītās izejas: DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI. Tirgus segments: Mobilais, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 1x8+2x4, 2x8, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Core i5-4200M protsessor 2,5 GHz 3 MB Smart Cache | €346.42 |
|
www.pc21.fr |
HP Intel Core i5-4200M procesors 2,5 GHz 3 MB Viedā kešatmiņa | €401.14 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 4th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-4200M |
| Procesora pamata frekvence | 2,5 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | PGA946 |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Procesora sērija | Intel Core i5-4200 Mobile series |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,1 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 3 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Thermal Design Power (TDP) | 37 W |
| Soļu izpildījums | C0 |
| Kopnes tips | DMI2 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 25,6 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 4600 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera atbalstītās izejas | DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1150 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 400 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 11.2/12 |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (VGA) | 2880 x 1800 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (DisplayPort) | 3840 x 2160 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (HDMI) | 3840 x 2160 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (VGA) | 60 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (HDMI) | 60 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (DisplayPort) | 60 Hz |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Insider™ | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Intel® Secure Key | |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Tirgus segments | Mobilais |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3L-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tjunction | 100 °C |