Ražotājs: HP
Modelis: 410612-001
EAN: 4054842802045
HP Intel Pentium D 920. Procesora tips: Intel® Pentium® D, Procesora ligzda: LGA 775 (Socket T), Procesors litogrāfija: 65 nm. Processing Die tranzistoru skaits: 376 M, Processing Die izmērs: 162 kvadrātmilimetrs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Pentium D 920 protsessor 2,8 GHz 4 MB L3 | €179.63 |
|
www.pc21.fr |
HP Intel Pentium D 920 procesors 2,8 GHz 4 MB L3 | €186.51 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Pentium® D |
| Procesora modelis | 920 |
| Procesora pamata frekvence | 2,8 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | LGA 775 (Socket T) |
| Procesors litogrāfija | 65 nm |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Procesora priekšējā kopne | 800 MHz |
| VID sprieguma amplitūda | 1,200 - 1,3375 V |
| FSB paritāte | |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Processing Die tranzistoru skaits | 376 M |
| Processing Die izmērs | 162 kvadrātmilimetrs |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | Nē |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 63,4 °C |