Ražotājs: HP
Modelis: 373580-001
EAN: 5704327176183
HP Intel Xeon 2.8 GHz. Procesora tips: Intel® Xeon®, Procesora ligzda: Ligzda 604(mPGA604), Procesors litogrāfija: 90 nm. Tirgus segments: Serveris, Grafikas un IMC Die tranzistoru skaits: 125 M, Grafikas un IMC Die Size: 112 kvadrātmilimetrs. Savietojamība: ProLiant ML150 G2
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Xeon 2.8 GHz protsessor 2,8 GHz 1 MB L2 | €266.56 |
|
www.pc21.fr |
HP Intel Xeon 2.8 GHz procesors 2,8 GHz 1 MB L2 | €291.45 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® |
| Procesora pamata frekvence | 2,8 GHz |
| Multikodola tips | 1 |
| Procesora ligzda | Ligzda 604(mPGA604) |
| Procesors litogrāfija | 90 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Xeon 800 MHz FSB |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 1 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Procesora priekšējā kopne | 800 MHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 103 W |
| VID sprieguma amplitūda | 1,25 - 1,4 V |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |
| Grafikas un IMC Die tranzistoru skaits | 125 M |
| Grafikas un IMC Die Size | 112 kvadrātmilimetrs |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | ProLiant ML150 G2 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 72 °C |