Ražotājs: HP
Modelis: 727379-001
EAN: 5705965996881
HP Intel Xeon E3-1280 v3. Procesora tips: Intel® Xeon® E3 V3 Family, Procesora ligzda: LGA 1150 (Ligzda H3), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Grafikas un IMC litogrāfija: 22 nm. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Xeon E3-1280 v3 protsessor 3,6 GHz 8 MB L3 | €1929.41 |
|
www.pc21.fr |
HP Intel Xeon E3-1280 v3 procesors 3,6 GHz 8 MB L3 | €2383.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E3 V3 Family |
| Procesora modelis | E3-1280V3 |
| Procesora pamata frekvence | 3,6 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora ligzda | LGA 1150 (Ligzda H3) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 8 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 82 W |
| Kopnes tips | DMI |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 25,6 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Fast Memory Access | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | Jā |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Flex Memory Access | Jā |
| Intel® Smart Cache | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® TSX-NI | Jā |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Idle States | Jā |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 22 nm |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | Jā |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |