Ražotājs: HP
Modelis: 493930-001
EAN: 5711045236945
HP Intel Xeon E3120. Procesora tips: Intel® Xeon® 3000 Sequence, Procesora ligzda: LGA 775 (Socket T), Procesors litogrāfija: 45 nm. Tirgus segments: Serveris, Grafikas un IMC Die tranzistoru skaits: 410 M, Grafikas un IMC Die Size: 107 kvadrātmilimetrs. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Xeon E3120 protsessor 3,16 GHz 6 MB L2 | €401.44 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® 3000 Sequence |
| Procesora modelis | E3120 |
| Procesora pamata frekvence | 3,16 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | LGA 775 (Socket T) |
| Procesors litogrāfija | 45 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Procesora priekšējā kopne | 1333 MHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Idle States | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Tirgus segments | Serveris |
| Grafikas un IMC Die tranzistoru skaits | 410 M |
| Grafikas un IMC Die Size | 107 kvadrātmilimetrs |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 72,4 °C |