Ražotājs: HP
Modelis: 733730-001
EAN: 5712505008898
HP Intel Xeon E5-1650 v2. Procesora tips: Intel® Xeon® E5 V2 Family, Procesora ligzda: LGA 2011 (Socket R), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 256 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Tirgus segments: Serveris. Iepakojuma platums: 52,5 mm, Iepakojuma dziļums: 45 mm. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Xeon E5-1650 v2 protsessor 3,5 GHz 12 MB L3 | €1847.82 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E5 V2 Family |
| Procesora modelis | E5-1650V2 |
| Procesora pamata frekvence | 3,5 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | LGA 2011 (Socket R) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 12 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,9 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 70 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,65 - 1,30 V |
| Kopnes tips | QPI |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 59,7 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 40 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® Smart Cache | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 256 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 800,1066,1333,1600,1866 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 52,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 45 mm |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 70 °C |