Ražotājs: Intel
Modelis: CM8064601483406
EAN: 0675901246200
Intel Celeron G1850. Procesora tips: Intel® Celeron®, Procesora ligzda: LGA 1150 (Ligzda H3), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics, Iebūvētā grafikas adaptera atmiņa: 1,7 GB, Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa: 1,7 GB. Tirgus segments: Desktops, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.1, SSE4.2. Iepakojuma tips: Mazumtirdzniecības kārba
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
CPU/Celeron G1850 2.90GHz LGA1150 TRAY | €32.60 |
|
mts.ee |
CPU 1150 INTEL Core G1850 2.90GHz 2MB 65W Tray (CM8064601483406) | €77.36 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® |
| Procesora modelis | G1850 |
| Procesora pamata frekvence | 2,9 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | LGA 1150 (Ligzda H3) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | PC (dators) |
| Procesora stieples | 2 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 53 W |
| Soļu izpildījums | C0 |
| Kopnes tips | DMI2 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 21,3 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Haswell |
| Procesors ARK ID | 80798 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics |
| Iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 1,7 GB |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 1,7 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera atbalstītās izejas | Embedded DisplayPort (eDP), DisplayPort, HDMI, DVI, VGA (D-Sub) |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 350 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1050 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 11.1/12 |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (HDMI) | 1920 x 1080 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (eDP - Integrated Flat Panel) | 2560 x 1600 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (VGA) | 1920 x 1200 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (DisplayPort) | 2560 x 1600 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (eDP - Integrated Flat Panel) | 60 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (DisplayPort) | 60 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (HDMI) | 60 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (VGA) | 60 Hz |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Intel® Optane™ Memory savietojams | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel Virtualization tehnoloģija Itanium (VT-i) | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Īpašības | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Tirgus segments | Desktops |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2 |
| Termālā risinājuma specifikācija | PCG 2013C |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 22 nm |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Mērogojamība | 1S |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 3A991 |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | NA |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-x |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32768 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Grafikas izeja | eDP/DP/HDMI/DVI/VGA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta veids | Processor |
| Procesora kešatmiņa | 2048 KB |
| Maksimālā grafikas adaptera atmiņa | 1,7 GB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Maksimālā atmiņa | 32 GB |
| Kopnes joslas platums | 5 |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Grafikas serdeņu skaits | 10 |
| Izlaides datums | Q2'14 |
| Maksimālā izšķirtspēja un atjaunināšanas intensitāte (Integrated Flat Panel) | 2560x1600@60Hz |
| Maksimālā izšķirtspēja un atjaunināšanas intensitāte (VGA) | 1920x1200@60Hz |
| Maksimālā izšķirtspēja un atjaunināšanas intensitāte (HDMI) | 1920x1080@60Hz |
| Procesora zīmols | Intel Celeron |
| Statuss | Discontinued |
| Kopnes ātrums | 5 GT/s |
| Izstrādājumu saime | Intel Celeron Processor |
| Maksimālā izšķirtspēja un atjaunināšanas intensitāte (DisplayPort) | 2560x1600@60Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 72 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |