Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XG7A63355
EAN: 0889488527731
Lenovo EPYC AMD 7F72. Procesora tips: AMD EPYC, Procesora ligzda: Socket SP3, Procesora ražotājs: AMD. Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi: 3200 MHz, Atmiņas joslas platums (max): 204,8 GB/s. Tirgus segments: Serveris
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo EPYC AMD 7F72 protsessor 3,2 GHz 192 MB Last Level Cache | €6929.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD EPYC |
| Procesora modelis | 7F72 |
| Procesora pamata frekvence | 3,2 GHz |
| Multikodola tips | 24 |
| Procesora ligzda | Socket SP3 |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 48 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,7 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 192 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Last Level Cache |
| Thermal Design Power (TDP) | 240 W |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 3200 MHz |
| Atmiņas joslas platums (max) | 204,8 GB/s |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 128 |
| PCI Express slotu versija | 4.0 |