Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XG7A85824
EAN: 0889488668939
Lenovo EPYC AMD 9354. Procesora tips: AMD EPYC, Procesora ligzda: Socket SP5, Procesora ražotājs: AMD. Atmiņas kanāli: Dodeca kanāls, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR5-SDRAM, Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi: 4800 MHz. Tirgus segments: Serveris
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
LENOVO THINKSYSTEM SR665 V3 AMD EPYC 9 354 32C 280W 3 25GHZ PROCESSOR W (4XG7A85824) | €4282.43 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD EPYC |
| Procesora modelis | 9354 |
| Procesora pamata frekvence | 3,25 GHz |
| Multikodola tips | 32 |
| Procesora ligzda | Socket SP5 |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 64 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,8 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 256 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 280 W |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR5-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 4800 MHz |
| Atmiņas kanāli | Dodeca kanāls |
| Atmiņas joslas platums (max) | 460,8 GB/s |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 128 |
| PCI Express slotu versija | 5.0 |