| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Epson Lamp L08 | €164.36 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | EMP-8000/9000 |
| Lampas jauda | 230 W |
| Lampas tips | UHE |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 40 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 50 pcs |
| Daudzums uz paletes | 240 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 300 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes augstums | 117 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 117 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 150 mm |
| Iepakojuma dziļums | 168 mm |
| Iepakojuma augstums | 148 mm |
| Iepakojuma svars | 0,576 g |