Ražotājs: Sony
Modelis: LMP-M200
EAN: 0272427669768
Sony LMPM200. Lampas tips: UHP, Lampas jauda: 200 W, Lampas kalpošanas ilgums: 2000 h, Lapmas kalpošanas ilgums (ekonomiskais režīms): 3000 h, Zīmolu saderība: Sony, Savietojamība: VPL-MX20, VPL-MX25
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Sony LMPM200 projektorilamp 200 W UHP | €399.43 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Zīmolu saderība | Sony |
| Savietojamība | VPL-MX20, VPL-MX25 |
| Lampas kalpošanas ilgums | 2000 h |
| Lampas jauda | 200 W |
| Lampas tips | UHP |
| Lapmas kalpošanas ilgums (ekonomiskais režīms) | 3000 h |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 68 mm |
| Dziļums | 87 mm |
| Augstums | 37 mm |
| Svars | 100 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |