Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Traktors |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 1,5 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Riteņu skaits | 4 Ritenis (-ņi) |
| Sertifikācija | CE |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Gabalu skaits | 16 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | AA |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Smalkās motorikas iemaņu trenēšana |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 330 mm |
| Iepakojuma augstums | 185 mm |
| Iepakojuma svars | 1 kg |