Ražotājs: MGA Entertainment
Modelis: 555148E7C
EAN: 0035051555148
Crate Creatures Surprise Surprise Barf Buddies Series 11. Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i), Produkta krāsa: Daudzkrāsains, Materiāls: Plastmasa
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
MGA Crate Creatures Surprise: Barf Buddies - | €12.11 |
|
mts.ee |
Crate Creatures Surprise Surprise Barf Buddies Series 11 | €12.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Rotaļu figūriņa |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 9 gads(i) |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Motorikas iemaņu trenēšana |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 165 mm |
| Kastes garums (Master) | 125 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 122,5 mm |
| Kastes svars (Master) | 143 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 37,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 27,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 37,5 mm |