Ražotājs: Hot Wheels
Modelis: X6999
EAN: 0746775158767
Hot Wheels X6999. Produkta veids: Transportlīdzekļu komplekts, Ieteicamais vecums (minim.): 3 gads(i), Materiāls: Metāls, Plastmasa, Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hot Wheels X6999 mängusõiduk | €20.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Transportlīdzekļu komplekts |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Mērogs | 1:64 |
| Iepriekš salikts | |
| Izcelsmes valsts | Malaizija |
| Sertifikācija | CE, WEEE |
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10746775158764 |
| Kastes uz paletes | 102 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 250 mm |
| Kastes garums (Master) | 295 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 210 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,34 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 14200 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Kārtas uz paletes | 6 pcs |
| Daudzums kārtā | 612 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 30690 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 14260 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 43400 pcs |
| Kameru statīvi | 46500 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iepakojuma saturs | Includes 9 Hot Wheels 1:64 scale vehicles. |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Izdevējs | Mattel |
| Vajadzīga montāža | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 38,1 mm |
| Dziļums | 88,9 mm |
| Augstums | 38,1 mm |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 120 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 36 mēnesis(i) |
| Gads | 2022 |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Smalkās motorikas iemaņu trenēšana, Rupjās motorikas iemaņu trenēšana, Krāsu apmācība |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 279,4 mm |
| Iepakojuma dziļums | 38,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 209,6 mm |
| Iepakojuma svars | 557 g |
| Vienības apjoms | 1764,84 cm³ |
| Skaits iepakojumā | 9 pcs |
| Iepakojuma tips | Palodzes puķu kaste |
| Tehniskās detaļas | |
| Kraušanas skaits uz paletes | 55 pcs |