Ražotājs: ASUS
Modelis: 90SF01G3-M01450
EAN: 4711081368502
ASUS RS720A-E11-RS24U. Procesora ligzda: Socket SP3, Savietojami procesori: AMD EPYC 7002, AMD EPYC 7003. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Atbalstāmie DIMM izmēri: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, Maksimālā iekšējā atmiņa: 4096 GB. Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri: 2.5", Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi: M.2, Serial ATA III, SSD formas standarts: M.2. Integrēts grafikas adaptera modelis: Aspeed AST2600, Integrēta grafikas adaptera atmiņa: 64 MB. Komutatora tips: Rack (2U), Produkta krāsa: Sudrabs, Sertifikācija: BSMI, CE, FCC(Class A)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ASUS RS720A-E11-RS24U Socket SP3 Püstik (2U) Hõbe | €4188.04 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| SATA III savienotāju skaits | 8 |
| Procesors | |
| Procesora ligzda | Socket SP3 |
| Atbalstītais procesoru skaits | 1 |
| Savietojami procesori | AMD EPYC 7002, AMD EPYC 7003 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Rack (2U) |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Sertifikācija | BSMI, CE, FCC(Class A) |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Aspeed AST2600 |
| Integrēta grafikas adaptera atmiņa | 64 MB |
| Atmiņa | |
| DIMM slotu skaits | 32 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atbalstāmie DIMM izmēri | 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 4096 GB |
| Atbalstītie RDIMM taktsātrumi | 2933,3200 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 10 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 24 |
| Atbalstītie uzglabāšanas diskdziņa izmēri | 2.5 " |
| Atbalstītie glabāšanas diska interfeisi | M.2, Serial ATA III |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 21,6 kg |
| Dziļums | 449 mm |
| Platums | 840 mm |
| Augstums | 88,1 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84714100 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 27,9 kg |