Ražotājs: Gigabyte
Modelis: 6BW771Z00MR-00
EAN: 4719331601157
Gigabyte W771-Z00. Procesora ligzda: sWRX8 pieslēgvieta, Savietojami procesori: AMD Ryzen™ Threadripper™. Atbalstītās atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Atbalstāmie DIMM izmēri: 128GB, Atbalstītie RDIMM taktsātrumi: 2133,2400,2666,2933,3200 MHz. RAID līmeņi: 0, 1, 5, 10. Integrēts grafikas adaptera modelis: Aspeed AST2600. Ethernet interfeisa tips: 10 Gigabit Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet, LAN kontrollers: Intel I210, Intel® X550-AT2
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Gigabyte W771-Z00 Protsessoripesa sWRX8 Tower Must | €3379.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Procesors | |
| Procesora ligzda | sWRX8 pieslēgvieta |
| Atbalstītais procesoru skaits | 1 |
| Savietojami procesori | AMD Ryzen™ Threadripper™ |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 2000 W |
| Galveno strāvas bloku skaits | 2 |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Platinum |
| Īpašības | |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC4080 |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Atiestates poga | |
| Ventilatora diametrs | 8 cm |
| Ventilatoru skaits | 6 ventilators/ ventilatori |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Aspeed AST2600 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x16 sloti | 7 |
| M.2 (M) slotu skaits | 2 |
| Atmiņa | |
| DIMM slotu skaits | 8 |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Atbalstāmie DIMM izmēri | 128GB |
| Atbalstītie RDIMM taktsātrumi | 2133,2400,2666,2933,3200 MHz |
| Atmiņas kanāli | Okta-kanāls |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalstītais uzglabāšanas diskdziņu skaits | 4 |
| Cietā diska nišu karstā pārnešana | |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 4 |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 10 |
| Tīklošana | |
| Ethernet interfeisa tips | 10 Gigabit Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| LAN kontrollers | Intel I210, Intel® X550-AT2 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 22 kg |
| Dziļums | 438 mm |
| Platums | 680 mm |
| Augstums | 175 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 95 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84714100 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1078 mm |
| Iepakojuma dziļums | 588 mm |
| Iepakojuma augstums | 388 mm |
| Iepakojuma svars | 24 kg |