Ražotājs: Lenovo
Modelis: 7X04A0BCEA
EAN: 5054444429144
Lenovo ThinkSystem SR550. Procesora tips: Intel® Xeon Silver, Procesora frekvence: 2,1 GHz, Procesora modelis: 4208. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas izkārtojums: 1 x 16 GB. Ethernet/LAN savienojums, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Barošanas avots: 750 W, Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts. Komutatora tips: Rack (2U)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo ThinkSystem SR550 server Püstik (2U) Intel® Xeon® Silver 2,1 GHz 16 GB DDR4-SDRAM 750 W | €7468.22 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon Silver |
| Procesora modelis | 4208 |
| Procesora frekvence | 2,1 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,2 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 11 MB |
| Mātes plates chipset | Intel C622 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Rack (2U) |
| Produkta krāsa | Melns, Metālisks |
| Plaukta margas | |
| Lieko ventilatoru atbalsts | |
| Statņa montāža | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | |
| Barošanas avots | 750 W |
| Iebūvēto rezerves strāvas avotu skaits | 1 |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 12x DIMM |
| ECC | |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 16 GB |
| Atmiņas taktātrums | 2933 MHz |
| Darbības rādītāji | |
| Veiktspējas pārvaldība | XClarity Enterprise |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalsta RAID | |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Atbalstītās RAID vadāmierīces | 930-16i 4GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Matrox G200 |
| Programmatūra | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows Server 2012 R2, 2016, and 2019; Red Hat Enterprise Linux 6 (x64), 7, and 8; SUSE Linux Enterprise Server 11 (x64), 12, and 15; VMware vSphere (ESXi) 6.0, 6.5, and 6.7 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3050 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 445 mm |
| Augstums | 87 mm |
| Dziļums | 764 mm |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84714100 |