Ražotājs: Lenovo
Modelis: 7Z71A050EA
EAN: 0889488661503
Lenovo ThinkSystem SR630 V2. Procesora tips: Intel® Xeon Silver, Procesora frekvence: 2,8 GHz, Procesora modelis: 4309Y. Iekšējā atmiņa: 32 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas izkārtojums: 1 x 32 GB. Ethernet/LAN savienojums. Barošanas avots: 750 W, Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts. Komutatora tips: Rack (1U)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo ThinkSystem SR630 V2 server Püstik (1U) Intel® Xeon® Silver 2,8 GHz 32 GB DDR4-SDRAM 750 W | €3465.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon Silver |
| Procesora modelis | 4309Y |
| Procesora frekvence | 2,8 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,6 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| SMO procesoru maksimālais skaits | 2 |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Rack (1U) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa montāža | Jā |
| Lieko ventilatoru atbalsts | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Liekās strāvas padeves (RPS) atbalsts | Jā |
| Barošanas avots | 750 W |
| Atbalstīto rezerves strāvas avotu skaits | 2 |
| Iebūvēto rezerves strāvas avotu skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| ECC | Jā |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 32 GB |
| Atmiņas sloti | 32x DIMM |
| Darbības rādītāji | |
| Veiktspējas pārvaldība | XClarity Enterprise |
| Trokšņu līmenis | 56 dB |
| BIOS tips | UEFI |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Atbalsta RAID | Jā |
| RAID līmeņi | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Atbalstītās RAID vadāmierīces | 940-8i 4GB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Nē |
| Saderīgās operētājsistēmas | Microsoft Windows Server 2016 Microsoft Windows Server 2019 Microsoft Windows Server 2022 Red Hat Enterprise Linux 7.9 Red Hat Enterprise Linux 8.2 Red Hat Enterprise Linux 8.3 SUSE Linux Enterprise Server 12 SP5 SUSE Linux Enterprise Server 12 Xen SP5 SUSE Linux Enterprise Server 15 SP2 SUSE Linux Enterprise Server 15 Xen SP2 VMware ESXi 6.7 U3 VMware ESXi 7.0 U2 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 440 mm |
| Augstums | 43 mm |
| Dziļums | 773 mm |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | Jā |
| Grafika | |
| Maksimālā grafiskā adaptera atmiņa | 16 MB |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84714100 |