| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT XS6121 võrgukaabel Hall 500 m Cat6a F/UTP (FTP) | €591.22 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 500 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 2 tips | |
| Konektora 1 tips | |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 500 MHz |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 60 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 7,5 mm |
| Svars | 60 kg |