Ražotājs: ASUS
Modelis: 90DD02PZ-M09000
EAN: 4711081813569
ASUS ROG Strix SQ7 Gen4 1TB. SDD diskdziņa kapacitāte: 1000 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 7000 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 6000 MB/s, Komponente: PC (dators)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ASUS ROG Strix SQ7 Gen4 1TB M.2 1000 GB PCI Express 4.0 SLC NVMe | €292.07 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | SLC |
| NVMe | |
| Komponente | PC (dators) |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 7000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 6000 MB/s |
| Kontrollera tips | Phison E18 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Savienojamie produkti | PC, PlayStation 5 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 3,3 V |
| Strāva | 2 A |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 15 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 3,5 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Svars | 7,7 g |