| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 345-BBED pooljuhtketas 2.5" 1920 GB Jada ATA III | €839.49 |
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas Dell 345-BBED 1,92 TB SSD | €1139.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1920 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Baiti sekundē | 512e |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Datu uzkrājēja adaptera tips | 2.5" - 3.5" |