| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 345-BHSH pooljuhtketas 2.5" 960 GB SAS | €1012.05 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | SAS |
| NVMe | Nē |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Baiti sekundē | 512e |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | Jā |
| Datu uzkrājēja adaptera tips | 2.5" - 3.5" |