| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL SSDNow 2.5" 240 GB Jada ATA III | €571.88 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 3 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 535 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 480 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 43000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1000000 h |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 1,795 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 3,23 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,565 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 9,5 mm |
| Svars | 115 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operacionālais trieciens | 2,17 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 20 G |