| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Dell 480GB SSD SATA MU 6Gbps 512e 2.5in Hot plug, 3.5in HYB | €133.84 |
|
mts.ee |
DELL XFGR2 pooljuhtketas 2.5" 480 GB Jada ATA III | €597.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Mērķa noslodze | Mixed Use (MU) |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Savienojamie produkti | - PowerEdge R740XD - PowerEdge R7425 - BSN Recorder Node |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Datu uzkrājēja adaptera tips | 2.5" - 3.5" |