Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | TLC |
| Komponente | PC (dators) |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| Savienojamie produkti | Z2 G9 Mini |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 2,38 mm |
| Svars | 9 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 215,9 mm |
| Iepakojuma dziļums | 304,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 25,4 mm |
| Iepakojuma svars | 110 g |