Ražotājs: HP
Modelis: 57S53AA
EAN: 6955914617179
HP FX900 - 1 TB, 5000 MB/s, 4800 MB/s. SDD diskdziņa kapacitāte: 1000 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 5000 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 4800 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 5000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 4800 MB/s |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 22 mm |
| Augstums | 2,4 mm |